Kobiece ścieżki życia https://warsztaty.edytaniewinska.com/

W kwietniowy poranek spotkało się osiem obcych sobie kobiet, by wyruszyć razem w fascynującą podróż. Choć ścieżki po których kroczyły były różne, coraz częściej spotykały się w jednym, wspólnym dla wszystkich miejscu, do którego każda dotarła w swoim tempie, ale z podobnymi emocjami. Wędrówka przyniosła wiele zaskoczeń, łez, zadziwień. Dzięki niej powstała książka, którą trzymasz w ręku.

Książka – towarzyszka podróży, która była z nimi cały czas, gdy kręciły się w kółko porzucając nadzieję. Ale także gdy radośnie odkrywały, że wspólnota i zaufanie pozwalają przezwyciężyć bezradność, gniew czy wątpliwości. 

Jeśli i Ty czujesz, że kręcisz się w kółko, wracasz do punktu wyjścia albo stoisz w miejscu, ta książka jest dla Ciebie.

Ten zbiór tekstów jest próbą odpowiedzi na pytania co jest w życiu ważne, czym jest kobiecość i jakie są jej ścieżki. Czy istnieje tylko jedna, słuszna droga, czy stare szlaki mogą zaskoczyć czymś nowym? Zapraszamy na spotkanie z opowieściami, które powstały podczas wspólnej podróży.

Idziemy dalej, każda własną ścieżką, ale z wiarą, że wkrótce spotkamy się na kolejnym rozdrożu.

Wszystkie teksty powstały podczas warsztatów “Twoja książka w trzy miesiące” prowadzonych przez pisarkę Edytę Niewińską. Powstały w trakcie trwania warsztatów on-line, w okresie kwiecień-lipiec 2018.

Teksty są zapowiedziami książek, które piszą autorki. Jeśli zainteresuje Cię któryś z rozdziałów i będziesz chciała wiedzieć więcej – zajrzyj na stronę autorki lub wyślij jej maila i powiedz, co Ci się najbardziej w opowiedzianej przez nią historii podobało. Będzie to świetna pomoc i motywacja do dalszego pisania książki. Strony autorek oraz maile znajdziesz w książce. 

Miłego czytania!

Dorota Chudzik / Anna Grzegórska / Edyta Niewińska / Iwona Owczarek /  Katarzyna Rybicka / Monika Serafin / Maria Sokołowska / Sylwia Sworczuk